حوزه ریاست
۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/06/06 تعداد بازدید: 666
مدیر کل بیمه خدمات درمانی مازندران : يك ميليون و 700 هزار نفر زیر پوشش بیمه خدمات درمانی مازندران هستند
دکتر یحيي صالح طبري جمعه شب در مراسم گراميداشت روز پزشك و دارو ساز در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اقدامات خدمات درماني در سال 89 اظهار داشت
دکتر یحيي صالح طبري جمعه شب در مراسم گراميداشت روز پزشك و دارو ساز در دانشگاه علوم پزشكي مازندران با اشاره به اقدامات خدمات درماني در سال 89 اظهار داشت: كسب رتبه ISO 2008 و همچنين رتبه برتر جشنواره شهيد رجايي در مازندران از موفقيت‌هاي اين سازمان در طي سال گذشته بود.
وي با اشاره به ورود خدمات درماني در توسعه دولت الكترونيك در اين سازمان تصريح كرد: تعويض دفترچه، انعقاد قرارداد و دريافت نسخه‌ها به صورت اينترنتي در اين واحد ارائه‌دهنده خدمات درماني انجام مي‌شود.
مديركل بيمه خدمات درماني مازندران با اعلام اينكه يك ميليون و 700 هزار نفر بيمه شده در مازندران زير پوشش اين نهاد قرار دارند، خاطرنشان كرد: حدود يك ميليون و 100 هزار نفر از بيمه‌شدگان زير پوشش خدمات درماني مازندران را روستائيان تشكيل مي‌دهند.
اين مسئول با اعلام اينكه پرداختي‌هاي خدمات درماني سطح يك روستائيان به روز است، بيان داشت: در تلاش هستيم كه پرداختي‌هاي خدمات درماني به موقع انجام شود.
وي خاطرنشان كرد: كليه پرداختي‌ها بخش خصوصي تا ارديبهشت ماه پرداخت شد و در بخش دولتي نيز بدهي‌هاي خرداد ماه را نيز پرداخت كرديم. وي در ادامه از دريافت و رسيدگي اسناد تيرماه خبر داد.
صالح طبري با اشاره به نامگذاري امسال به نام جهاد اقتصادي تصريح كرد: در تلاش هستيم تا اقتصاد درماني و دارويي را در مازندران ارتقاء ببخشيم.
مديركل بيمه خدمات درماني مازندران ميزان پرداختي خدمات درماني به موسسات را در طي سال گذشته مبلغ 8 ميليارد و 400 ميليون تومان عنوان كرد و متذكر شد: خدمات درماني مازندران در طي سال گذشته حدود 90 ميليارد تومان بابت هزينه‌هاي درمان پول پرداخت كرد.
اين مسئول بيمه درماني مازندران با اشاره به پرداخت هزينه 13 ميلياردي درمان سطح يك يادآور شد: در بخش درمان سطح دو نيز حدود 84 ميليارد تومان پرداختي خدمات درماني بود.
وي با اعلام اينكه داروي دگزا پرمصرف‌ترين دارويي بود كه پزشكان خدمات درماني به بيماران خود تجويز كردند، اذعان داشت: پزشكان علاوه بر طبابت بايد بخش اقتصادي بيمار و كشور را نيز در نظر بگيرند.
مدیر کل بیمه خدمات درمانی مازندران : يك ميليون و 700 هزار نفر زیر پوشش بیمه خدمات درمانی مازندران هستند
Powered by DorsaPortal