حوزه ریاست
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
br ENGLISH
تاریخ: 1390/06/06 تعداد بازدید: 1276
مرکز درمانی 10 تختخوابی شیرگاه و کیاکلا مازندران افتتاح شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران افتتاح بیمارستان 10 تختخوابی در شیرگاه را موجب خدمات‌دهی به مردم سوادکوه ذکر کرد و گفت: راه‌اندازی بیمارستان 10 تختخوابی شیرگاه، 12 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است
با حضور قائم‌مقام وزير بهداشت؛
مرکز درمانی 10 تختخوابی شیرگاه  مازندران افتتاح شد
مرکز درمانی 10 تختخوابی شیرگاه شهرستان سوادكوه در مازندران افتتاح شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران پيش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مرکز درمانی 10 تختخوابی شیرگاه با گرامیداشت هفته دولت از بهره‌برداری 32 پروژه بهداشتی در استان مازندران خبر داد و گفت:  این پروژه‌ها با اعتباری بيش از 170 میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
محمدمهدی ناصحی از افتتاح 18 خانه بهداشت در سطح استان مازندران خبر داد و افزود: برای بهره‌برداری از خانه‌های بهداشتی افتتاح شده در مازندران 400 میلیون ریال هزینه شده است.
وی تامین نیروی پرستار مرد را از مهمترین نیاز مراکز درمانی مازندران ذکر کرد و گفت: برنامه ریزیها و راهکارهایی برای رفع این مشکل در حال تدوین است.
قائم مقام وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: سه طرح مربوط به بخش اورژانس با اعتباری بيش از 450 میلیون ریال نیز در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
وی افتتاح بیمارستان 10 تختخوابی در شیرگاه را موجب خدمات‌دهی به مردم سوادکوه ذکر کرد و گفت: راه‌اندازی بیمارستان 10 تختخوابی شیرگاه، 12 میلیارد و 500 میلیون ریال بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: زیربناب این واحد پزشکی يك هزار و 200 متر است.
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: بیمارستان 10 تختخوابی شیرگاه دارای رادیولوژی، آزمایشگاه، بخش زنان، داخلی و داروخانه است.
مرکز درمانی 10 تختخوابی شیرگاه و کیاکلا مازندران افتتاح شد
Powered by DorsaPortal