معاونت آموزشی
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۳ مرداد
ENGLISH
تاریخ: 1396/04/17 تعداد بازدید: 20
اطلاعيه شماره 2 ارشد
اطلاعيه شماره 2 ارشد

        با سلام به پيشگاه حضرت ولي عصرعج اله تعالي فرجه و روح مقدس جضرت امام قدس سره شريف و سلام بر شما برادران و خواهران شركت كننده در آزمون كارشناسي ارشد رشته هاي علوم پايه پزشكي و بهداشت اميدواريم با رعايت نكاتي كه تذكر داده مي شود آزمون را به خوبي به انجام رسانيد.

1-                        كليه داوطلبان ، كارتهاي ورود به جلسه خود را با سوزنهائي كه در اختيار دارند در سمت چپ سينه خود نصب نمايند.

2-   داوطلبان فقط مجازند همراه خود مداد ، پاك كن و كارت شناسايي داشته باشند. لذا همراه داشتن هرگونه يادداشت ، جزوه، تلفن همراه حتي بصورت خاموش، كيف و غيره در جلسه امتحان تخلف محسوب مي شود. ضمنا" مبادله هرگونه وسيله و لوازم التحرير طي آزمون ممنوع ميباشد.

3-   زمان امتحان كليه رشته ها نوبت صبح از ساعت 9 تا 40/11 و نوبت عصر  از ساعت 15تا 40/17 به مدت يكصد و شصت دقيقه (160دقيقه) خواهد بود.

4-   سوالات بصورت چهارجوابي (تستي) بوده و داوطلبان لازم است كه پاسخ صحيح را در پاسخنامه اي با مداد مشكي نرم كاملا پر نمايند. پاسخ اشتباه و يا بيش از يك پاسخ به هر سوال داراي نمره منفي ميباشد.

5-   داوطلبان بايد از نوشتن يا علامت زدن در غير از محل پاسخگوئي در روي ورقه پاسخنامه خودداري نمايند. درج هرگونه علامت يا اسمي بر روي ورقه پاسخنامه ، تقلب محسوب مي شود.

6-   داوطلبان عزيز لطفا" پس از دريافت دفترچه سوالات آن را از نظر تعداد صفحات و سوالات بررسي نموده و هرگونه اشكال احتمالي را به مراقبين جلسه اطلاع دهيد.

7-   چنانچه مشخصات شما با مشخصات ورقه پاسخنامه مطابقت ندارد موارد را به مسئولين جلسه اطلاع دهيد.

8-   لازم به ذكر است كه در حين امتحان به هيچ سوالي پاسخ داده نخواهد شد..

9-   داوطلبان90 دقيقه اول و همچنين 15 دقيقه پايان آزمون تا زمان جمع آوري و شمارش
 پاسخنامه ها مجاز به ترك جلسه آزمون نمي باشند.

اطلاعيه شماره 2 ارشد
Powered by DorsaPortal