معاونت آموزشی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد
ENGLISH
تاریخ: 1390/10/17 تعداد بازدید: 2335
سیزدهمین همایش آموزش پزشکی
سیزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی 12 لغایت 14 اردیبهشت ماه 1391 در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران واقع شهرستان ساری برگزار می گردد.

"سیزدهمین همایش کشوری علوم پزشکی" و "پنجمین جشنواره شهید مطهری"  در تاریخ 12 لغایت ۱4 اردیبهشت ماه ۱۳۹1 در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران(ساری) برگزار خواهد شد. این همایش به صورت سالیانه در سطح کشوری در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی برگزار می گردد. با عنایت به سیاست گذاری دبیرخانه سیزدهمین دوره همایش آموزش علوم پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در شهرستان زیبای ساری برگزار می گردد.

امیدواریم سیزدهمین همایش، جلوه گاه بیشترین خلاقیت، نوآوری و تحول در آموزش علوم پزشکی  در حوزه علوم پزشکی و بالاترین کیفیت در حوزه برنامه های اجرایی باشد. امید است اقدامات صورت گرفته و برنامه های متنوع علمی و تحقیقاتی در نظر گرفته شده موجبات اطمینان خاطر و رضایت تمامی شرکت کنندگان قرار گیرد.

پیشنهادات شما در هریک از زمینه های مختلف برگزاری همایش در برگزاری هرچه بهتر این کار ما را یاری خواهد نمود. دانشگاه علوم پزشکی مازندران پذیرای پیشنهادات کارای شما در پیشبرد برنامه های همایش است.

به امید دیدار شما در استان مازندران- شهرستان ساری

سیزدهمین همایش آموزش پزشکی
Powered by DorsaPortal