معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
تاریخ: 1391/01/21 تعداد بازدید: 408
زنگ سلامت در مدارس استان به صدا در آمد
مراسم با شکوه زنگ سلامت در مدرسه محدثه ساری با حضور معاون بهداشتی و رئیس ناحیه یک آموزش پرورش و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری و مسئولین ، معاونین و کارشناسان استانی و شهرستانی برگزار شد. در این مراسم ضمن گرامیداشت این روز با شکوه که با شعار سالمندی و سلامت نامگذاری شد، دانش آموزان با مزین کردن مدرسه و پلاکاردهایی با درج شعارهای مختلف بهداشتی وهمچنین حضور تعدادی از پدر بزرگها و مادر بزرگها به همراه نوه ها یشان شور و هیجان خاصی به این مراسم داده اند.

مراسم با شکوه زنگ سلامت در مدرسه محدثه ساری با حضور معاون بهداشتی و رئیس ناحیه یک آموزش پرورش و رئیس مرکز بهداشت شهرستان ساری و مسئولین ، معاونین و کارشناسان استانی و شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم ضمن گرامیداشت این روز با شکوه که با شعار سالمندی و سلامت نامگذاری شد، دانش آموزان با مزین کردن مدرسه و پلاکاردهایی با درج شعارهای مختلف بهداشتی وهمچنین حضور تعدادی از پدر بزرگها و مادر بزرگها به همراه نوه ها یشان شور و هیجان خاصی به این مراسم داده اند.

دکتر حسین آزاده در این مراسم ضمن تبریک این روز با شکوه که با شعار سالمندی و سلامت همراه است فرمودند:

سالمندان فرهیختگان و فرزانگان این  مرز و بوم  و جوانان دیروز ما هستند  و جوانان بدانند مراقبت از سالمندان از وظایف دینی و اخلاقی ماست که باید به آن توجه کنیم.

باید بستر های مناسبی برای امید به زندگی برای سالمند ایجاد کنیم و تغذیه مناسب، ورزش، شیوه زنگی و دور نگه داشتن از مواد مخدر و...را توجه کنیم، که عدم توجه به این مقوله ها باعث خطرات جبران ناپذیر برای سالمندان می شود.

معاون بهداشتی دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان در جمع پدر بزرگها و مادر بزرگها فرمودند: ما برای سالمندان با توجه به شعار مناسب امسال برنامه هایی در دست اجرا داریم که با آموزشهای مناسب،برگزاری کلاسهای آموزشی و ایجاد راهکارهایی مناسب قدمی برای  ارتقاءسلامت سالمند ان برداریم تا انشاالله بتوانیم سالمند سالم با طول عمر بیشتر در جامعه داشته باشیم.در پایان از دست اندرکاران این مراسم تقدیر و تشکر می کنم.

روابط عمومی معاونت بهداشتی
زنگ سلامت در مدارس استان به صدا در آمد
Powered by DorsaPortal