معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۳ تير
تاریخ: 1391/01/29 تعداد بازدید: 332
همایش بزرگ استانی هفته سلامت در شهرستان فریدونکنار
همایش بزرگ استانی هفته سلامت به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدونکنار در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی اردوگاه شهید رجایی شهرستان در مورخ بیست وچهارم فروردین با روز شمار سالمندی کرامت اجتماعی برگزار شد

همایش بزرگ استانی هفته سلامت به میزبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدونکنار در سالن آمفی تئاتر شهید آوینی اردوگاه شهید رجایی شهرستان در مورخ 24 فروردین ماه با روز شمار سالمندی کرامت اجتماعی برگزار شد.دراین مراسم که بالغ بر 600 مهمان حضور داشتند دکتر ناصحی ریاست محترم دانشگاه و قائم مقام وزیر ضمن خیر مقدم شعار سازمان جهانی بهداشت را تشریح نموده واظهار داشتند زمینه های زندگی سالم را باید برای سالمندان فراهم کنیم ونسل جدید را با فرهنگ مقدس اسلامی آشنا کنیم تا این قشر ارزشمند به مراکزی سپرده نشوندکه از نظر روحی و روانی آسیب ببیند. همچنین از اجرای طرح پزشک خانواده در مازندران یاد کرد سپس در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا جلالی ، امام جمعه محترم شهرستان خاطر نشان کرد آسایش جسم، روان و روابط اجتماعی سه مقوله مهم در سلامت انسان است و افزود این سه مورد در انسان اثباتا بصورت مثبت و منفی تاثیر گذار است و باید برای رسیدن به آسایش تلاش کنیم و حمایت از سالمندان امری توصیه شده در اسلام است را اجرا کنیم.

دکتر آزاده معاون بهداشتی دانشگاه ضمن قدردانی از تلاشگران عرصه سلامت به بررسی و خط و مشی های سالمندی و سلامت پرداختند. درادامه آقای ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی استاندار به سخنرانی پرداختند.

از خیرین برتر ، نمونه های استان و مدارس مروج سلامت ودست اندرکاران هزار شهر هزار زندگی تقدیر بعمل آمد.لازم بذکر است درصبح روز برگزاری همایش نیز پیاده روی با حضور مسئولین شهری ودانش آموزان مدرسه خاتم الانبیا شهرستان از بیمارستان به سمت محل برگزاری همایش برگزار گردید. دراین همایش جشنواره غذای سالم و صنایع دستی توسط رابطین سلامت شهرستان برگزار گردید وهمچنین نمایشگاهی از مواد آرایشی بهداشتی قاچاق و مواد غذایی تاریخ گذشته برگزار شد.

 
همایش بزرگ استانی هفته سلامت  در شهرستان فریدونکنار
Powered by DorsaPortal