معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
تاریخ: 1391/02/12 تعداد بازدید: 927
دبیر ستاد اجرایی برنامه پزشک شهری استان خبر داد:
پیرو برنامه راهبردی پزشک خانواده شهری اولین جلسه کمیته پشتیبانی و مالی پزشک شهری دیروز یکشنبه دهم اردیبهشت سال جاری ساعت 9 صبح در سالن شماره 2 معاونت بهداشتی برگزار گردید .

در این جلسه نحوه تقسیم و توزیع 625 دستگاه کامپیوتر خریداری شده از اعتبارات برنامه پزشک خانواده شهری در سطح مراکز بهداشتی درمانی و خانه های بهداشتی سطح استان مورد تبادل نظر قرار گرفت . این تعداد کامپیوتر 30% از تعداد کامپیوترهای مورد نیاز استقرار این برنامه در سطح استان است و مابقی کامپیوتر ها که تعداد آن در حدود 1020 دستگاه می باشدو همچنین نیازمندیهای دیگر نظیر کامپیوترهای قابل حمل ( لب تاپ ) و مودمهای ADSL ، مودم GSM و چاپگرهای مخصوص پذیرش بیماران، در آینده نزدیک از اعتبارات پیش بینی شده برنامه خریداری میگردند .

دکتر آهنگر معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه  ضمن بیان اهمیت و ضرورت پزشک شهری در استان فرمودند: جهت آموزش صاحبان فرآیند و کاربران ثبت سامانه سلامت ایرانیان که پیش نیاز اصلی اجرای برنامه پزشک خانواده شهری و روستایی است، استان به 4 بلوک آموزشی تقسیم شده و در هفته سوم اردیبهشت 91 بطور آبشاری برنامه آموزشی آن به اجرا در خواهد آمد و توزیع کامپیوتر ها نیز به واحدهای تحت پوشش در همین هفته  صورت میپذیرد.

دبیر ستاد اجرایی برنامه پزشک شهری استان خبر داد:
Powered by DorsaPortal