معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد
تاریخ: 1392/02/10 تعداد بازدید: 133
همایش روز جهانی بهداشت حرفه ای با شعار« پیشگیری از بیماریهای شغلی» در مرکز بهداشت استان برگزار شد.
دکتر محمدرضا میرزائی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در جمع مدیران کارخانجات و مشاورین شرکتهای خصوصی، کارشناسان کارخانجات و بهداشت حرفه ای استان حضور داشته، پیشگیری از بیماریهای شغلی را مهم شمرده و خاطر نشان کردند: معاونت بهداشتی تمام تلاش خود را در راستای اعتلاء سلامت جامعه به کار خواهد گرفت.

دکتر محمدرضا میرزائی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در جمع مدیران کارخانجات و مشاورین شرکتهای خصوصی، کارشناسان کارخانجات و بهداشت حرفه ای استان حضور داشته، پیشگیری از بیماریهای شغلی را مهم شمرده و خاطر نشان کردند: معاونت بهداتی تمام تلاش خود را در راستای اعتلا سلامت جامعه به کار خواهد گرفت.

دیگر سخنران این همایش دکتر طالبیان رئیس نیروگاه شهید سلیمی نکا بودند که در خصوص مسائل ایمنی و بهداشت حرفه ای در کارخانجات، حساسیت و اهمیت و رعایت موازین بهداشتی ایمنی در محیط کار برای حاضرین بیان کردند.  

همچنین دکتر مظفری متخصص طب کار استان در مورد پیشگیری از بیماری شغلی و همچنین در خصوص معاینات شاغلین استان در مقایسه با سال قبل توضیحاتی را به حاضرین دادند

کارشناس مسئول بهداشت حرفه ای استان، مهندس سید تقی هاشمی ضمن ارائه عملکرد یکساله بهداشت حرفه ای ، اهمیت رعایت اصول بهداشت حرفه ای و ایمنی در کار را به سمع مدعوین رساندند.

و پایان هدایایی به رسم یادبود به کارشناسان نمونه و کارشناسان برون بخشی اهدا شد.
 
همایش روز جهانی بهداشت حرفه ای با شعار« پیشگیری از بیماریهای شغلی» در مرکز بهداشت استان برگزار شد.
Powered by DorsaPortal