معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور
تاریخ: 1393/10/24 تعداد بازدید: 105
كارگاه آموزشي مهارت هاي فرزندپروري در ساري روزهاي 23 و 24 دي ماه در معاونت بهداشتي
كارگاه آموزشي مهارت هاي فرزندپروري در ساري روزهاي 23 و 24 دي ماه در معاونت بهداشتي روابط عمومي معاونت بهداشتي مازندران: كارگاه آموزشي با موضوع مهارت هاي فرزندپروري با حضوركارشناسان گروه سلامت روان در معاونت بهداشتي استان به مدت 2 روز در بهداشت استان برگزار شد

كارگاه آموزشي مهارت هاي فرزندپروري در ساري روزهاي 23 و 24 دي ماه در معاونت بهداشتي برگزار شد

روابط عمومي معاونت بهداشتي مازندران:

كارگاه آموزشي با موضوع مهارت هاي فرزندپروري با حضوركارشناسان گروه سلامت روان در معاونت بهداشتي استان به مدت 2 روز در بهداشت استان برگزار شد

هاشم ورزي در در حاشيه اين كارگاه گفت : هيجانات و احساسات بخشي از زندگي روزمره ما هستند و بي توجهي به آنها مي تواند سبب ايجاد ناتواني در افراد گردد.

مسئول واحد سلامت روان معاونت بهداشتي گفت: آمارها نشان مي دهد از هر چهار نفر ايراني يك نفر از بيماري رواني ، عصبي رنج مي برد كه نياز به مداخلات روانپزشكي دارد.

مسئول واحد سلامت روان معاونت بهداشتي افزود: پژوهش ها نشان مي دهد بسياري از اختلالات و نابساماني هاي رواني ريشه در شيوه هاي نادرست فرزندپروري و دوران كودكي هر فرد دارد و اكنون بيش از هر زمان ديگري در جامعه اهميت فرزندپروري و شيوه هاي مناسب تربيتي مطرح مي شود.

وي در ادامه گفت: بررسي هاي صورت گرفته در كشور نشان مي دهد بسياري از افرادي كه به دليل شكايت از مشكلات جسماني از قبيل سردرد، ناراحتي هاي قلبي، گوارشي و ... به درمانگاه ها و پزشكان عمومي مراجعه مي كنند، مشكل جسمي نداشته، تنها از اختلالات خلقي از قبيل اضطراب و افسردگي رنج مي برند و حتي خود و اطرافيان آنان از ابتلاي آنان به بيماري هاي رواني بي اطلاع هستند.

 

كارگاه آموزشي مهارت هاي فرزندپروري در ساري روزهاي 23 و 24 دي ماه در معاونت بهداشتي
Powered by DorsaPortal