معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد
تاریخ: 1394/02/06 تعداد بازدید: 111
همزمان با هفته سلامت (زنگ سلامت) در دبيرستان حافظ ساري به صدا در آمد
همزمان با هفته سلامت (زنگ سلامت) در دبيرستان حافظ ساري به صدا در آمد به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي همزمان با پنجمين روز هفته سلامت در مراسمي با حضور دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،ساداتي معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش مازندران در دبيرستان حافظ ساري به صدا در امد.

همزمان با هفته سلامت (زنگ سلامت) در دبيرستان حافظ ساري به صدا در آمد

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي همزمان با پنجمين روز هفته سلامت در مراسمي با حضور دكتر اعرابي معاون بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،ساداتي معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش مازندران در دبيرستان حافظ ساري به صدا در امد.

اين زنگ كه با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه هر ساله در مدارس نيز به صدا در مي آيد.با برپايي نمايشگاه تغذيه سالم نيز همراه بود كه با استقبال دانش آموزان ، مربيان و حاضرين در مراسم روبرو شد.

دكتر اعرابي در اين مراسم ضمن تقدير از همكاري آموزش و پرورش نقش اين نهاد را در كمك به بهبود سلامت جامعه ناثير گذار دانست و گفت: توجه به تغذيه از مهمترين برنامه هايي است كه بايد در دانش آموزان مورد قرار گيرد

دكتر اعرابي با اشاره به اهميت تامين ويتامين D اين ويتامين را در استحكام استخوان ها موثر داشت و بر مصرف قرص آهن تاكيد كرد.

وي توجه به فعاليتهاي ورزش و فيزيكي دانش آموزان را نيز مهم دانست كه مي تواند در سلامت جامعه نقش تعيين كننده اي را داشته باشد.

در پايان معاون تربيت بدني اداره كل آموزش و پرورش نيز نقش سازنده اين سازمان با بهداشت را حائزاهميت دانست

 

همزمان  با هفته سلامت (زنگ سلامت) در دبيرستان  حافظ  ساري به صدا در آمد
Powered by DorsaPortal