معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
تاریخ: 1394/03/03 تعداد بازدید: 17
جوانان از حضور مشاوران بهداشت و سلامت در نمايشگاه استفاده كنند
اولويت كار و تلاشمان در مسيري باشد تا بتوانيم امر ازدواج را توسعه داده و به آن تعالي ببخشيم.
به گزارش كميته اطلاع رساني نمايشگاه جواني جمعيت:
يوسف رضا خادمي مدير اجرايي نمايشگاه پويايي، بالندگي و جواني جمعيت در ساري با اشاره به استقبال گسترده جوانان از اين نمايشگاه با تاكيد اينكه نمايشگاه  درسالگرد ابلاغ سياست‌هاي كلي جمعيتي از سوي مقام معظم رهبري و هفته جوان، برگزار شد. وي گفت: ارائه مشاوره‌ها، خودآگاهي‌ها و تقويت خود‌مراقبتي‌ها را با توجه به تغذيه سالم و بها دادن به سلامت افراد جامعه بايد اولويت كار و  تلاشمان قرار دهيم تا بتوانيم امر ازدواج را توسعه داده و به آن تعالي ببخشيم.

مسئول روابط عمومي مركز بهداشت استان افزود: در اين نمايشگاه سعي كرديم تا راهكارهاي تقويت نظام خانواده و افزايش جمعيت را مورد توجه قرار دهيم كه بيش از گذشته خانواده‌ها به اهميت امر ازدواج واقف و آشنا شوند.

وي گفت: نكات آموزشي در قالب تابلو در اين نمايشگاه‌ها به نمايش گذاشته مي‌شود همچنين بنرهاي آموزشي، كتاب‌هاي مرتبط به آموزش خانواده‌ها مبني بر ازدواج و باروري سالم، نرم افزار‌هاي آموزشي و كارت‌هاي اينترنت آموزش مجازي نيز در اين نمايشگاه‌ها ارائه مي‌شود.  

وي گفت: مشاوراني هم در اين نمايشگاه‌ها حضور دارند كه به زوجين و افراد بازديد كننده راهنمايي‌هاي لازم را ارائه مي‌دهند. 

 خادمي تصريح كرد: موضوعات اين نمايشگاه‌ها در رابطه با آمادگي براي ازدواج، تندرستي خانواده، بارداري و فرزند آوري، زايمان و مراقبت‌هاي پس از آن، فرزند پروري، مديريت منابع خانواده، مديريت استرس و بحران ناسازگاري و مديريت آن و شيوه زندگي و اختلالات ناباروري است.

وي خواستار حضور ،خانواده ها ، جوانان و تمامي دستگاههاي اجرايي در اين نمايشگاه شد و گفت: اين نمايشگاه در راستاي سياستهاي ابلاغي مقام معظم رهبري برگذار شد و شايسته است كه از اين نمايشگاه استفاده كنند.

جوانان از حضور مشاوران بهداشت و سلامت در نمايشگاه استفاده كنند
Powered by DorsaPortal