معاونت بهداشتی
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۰ مهر
تاریخ: 1394/10/27 تعداد بازدید: 48
توزيع 200 هزار جلد پيك تغذيه سالم، ويژه دانش آموزان ابتدايي مازندران
به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،200 هزار پيك تغذيه سالم ويژه دانش آموزان مقطع ابتدايي در استان با هدف معرفي گروه هاي غذايي، اصول تغذيه صحيح و آشنايي دانش آموزان با انواع غذاهاي سالم و ناسالم و كاهش مصرف قند،نمك و چربي در مقاطع تحصيلي ابتدايي مازندران توزيع شد

توزيع 200 هزار جلد پيك تغذيه سالم، ويژه دانش آموزان ابتدايي مازندران

به گزارش روابط عمومي معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي مازندران،200 هزار پيك تغذيه سالم ويژه دانش آموزان مقطع ابتدايي در استان با هدف معرفي گروه هاي غذايي، اصول تغذيه صحيح و آشنايي دانش آموزان با انواع غذاهاي سالم و ناسالم و كاهش مصرف قند،نمك و چربي در مقاطع تحصيلي ابتدايي مازندران توزيع شد.

اين پيك كه توسط كارشناسان تغذيه،بهداشت مدارس،آموزش سلامت و روابط عمومي مركز بهداشت استان و شهرستان ساري در راستاي كمپين ملي غذاي سالم قند و چربي و نمك كم و كم و كمتر تهيه و تنظيم شده شامل قسمت هاي، اين جايزه مال كيه؟ تا آخر با مامان و بابا بخونين،رنگ آميزي،معما،مسابقه و شعر است.

به نظر مي رسد با توجه به شيوع روزافزون بيماري هاي غيرواگير مانند ديابت، فشارخون، سرطان و نيز بيماري هاي قلبي و عروقي و همچنين نقش موثر تغذيه صحيح در پيشگيري از بروز بيماري ها اجراي برنامه هايي در راستاي كاهش مصرف قند،نمك و چربي ضرورت دارد.

            توزيع 200 هزار جلد پيك تغذيه سالم، ويژه دانش آموزان ابتدايي مازندران
Powered by DorsaPortal