شبکه بهداشت و درمان نکا
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير
br ENGLISH
مراسم تجليل از پرستاران زحمتكش شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان امام حسين (ع) شهرستان نكا 1393/12/09
مراسم تجليل از پرستاران زحمتكش شبكه بهداشت و درمان و بيمارستان امام حسين (ع) شهرستان نكا

به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار،از پرستاران زحمتكش شبكه بهداشت ودرمان و بيمارستان امام حسين (ع) شهرستان نكا تجليل بعمل آمد.

به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زينب (س) و روز پرستار،از پرستاران زحمتكش شبكه بهداشت ودرمان و بيمارستان امام حسين (ع) شهرستان نكا در روز پنج شنبه مورخ 7/12/93 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي تجليل بعمل آمد.

در اين مراسم ضمن خير مقدم گويي از طرف رياست محترم بيمارستان امام حسين (ع) جناب آقاي دكتر خانجاني به حاضرين و همينطور خلاصه عملكرد بيمارستان، با همت و تلاش بي شائبه همكاران بخصوص پرستاران زحمت كش اين بيمارستان تقدير و تشكر و بعد از آن رياست محترم شبكه بهداشت و درمان جناب آقاي دكتر محموديان از تلاشهاي بي دريغ و خستگي ناپذير كليه همكاران در بخش درمان بخصوص پرستاران تقدير و تشكر بعمل آمد.
در پايان با اهدا لوح تقدير از پرستاران نمونه تجليل صورت گرفت.در ضمن از همكار محترم جناب آقاي حسين لازري مسئول اورژانس 115 شهرستان نكا كه به عنوان پرستار نمونه كشوري با دريافت لوح تقدير از طرف مقام عالي وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 27
Powered by DorsaPortal