مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/06 تعداد بازدید: 66
اولین همایش خیرین بهداشت و سلامت شهرستان ساری
اولین همایش خیرین بهداشت و سلامت شهرستان ساری مورخ 4/9/92 در سالن معاونت بهداشتی شهرستان ساری برگزار شد

 

اولین همایش خیرین بهداشت و سلامت شهرستان ساری مورخ 4/9/92 در سالن معاونت بهداشتی شهرستان ساری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ساری:اولین همایش مجمع خیرین بهداشت و سلامت شهرستان ساری با حضور جمعی از اعضای خیرین ،همیاران و رابطین بهداشت شهرستان ساری ،مورخ 4/9/92 در سالن همایش معاونت بهذاشتی برگزار شد.

این مجمع که با هدف اقدامات خیرخواهانه جهت رفاه عموم در حوزه سلامت تشکیل گردید اهداف ذیل را دنبال می کند:

1-کوتاه مدت:آموزش همگانی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی فعلی 2-میان مدت:تعمیرات مراکز بهداشت و خرید مراکز استیجاری 3- بلند مدت:ساخت و تجهیز مراکز بهداشت در سطح شهر و روستا.

در ابتدا دکتر برزگر رییس مرکز بهداشت ساری ضمن تقدیر و تشکر از همکاری همیاران و رابطین بهداشت، به کمبود بودجه در بخش بهداشت اشاره نموده وهمکاری صمیمانه اعضای محترم مجمع خیرین و داوطلبان سلامت را قابل تقدیر و نیاز مبرم مرکز بهداشت عنوان نمودند.

در ادامه،مدیر اجرایی مجمع خیرین بهداشت و سلامت، آقای کواکبیان  ضمن تشکر از برپایی  این گردهمایی ،به اهمیت سلامت و ترویج آن اشاره نموده ، سلامتی را به معنای برخوردای از رفاه کامل جسمی ، روانی و اجتماعی افراد دانستند .

دکتر فلاح عضو دیگر مجمع خیرین بهداشت و سلامت با بیان حدیث ذره ای کار خیر در نزد خداوند محفوظ است. از اینکه در این امر خیر خواهانه به عنوان سرباز سلامت میباشد افتخار نموده و خاطر نشان کردند که همه ما می توانیم به هر نحوی به جامعه و شهر خود خدمت نماییم.

در پایان خانم محسنی،کارشناس جلب مشارکتهای مردمی مرکز بهداشت ضمن تشکر از حضور صمیمانه اعضای خیرین ،همکاری در این مجمع را غیر انتفاعی اعلام نموده وبه اینکه این امر کاملا خیر خواهانه و خداپسندانه است تاکید نمودند و خواستا رهمکاری هر چه بیشتر و صمیمی تر داوطلبان سلامت در حوزه خیرین شدند.

در خاتمه ضمن توضیحاتی در رابطه با صدور قبض و کارت شناسایی،بسته ای همراه با بروشورآموزشی ایدز، پمفلت خیرین، وفرم عضویت در بین حاضرین توزیع گردید.
 
 
 
اولین همایش خیرین بهداشت و سلامت شهرستان ساری
Powered by DorsaPortal