مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/09/24 تعداد بازدید: 14
بخشداران و دهياران با مجمع خيرين بهداشت و سلامت همراه مي شوند
روابط عمومي مركز بهداشت شهرستان ساري: دهياران و اعضاء مجمع خيرين بهداشت وسلامت در بخشداري كليجا نرستاق گرد هم آمدند تا براي رفع مشكلات موجود مراكز بهداشتي و درماني و خانه هاي بهداشت گام بردارند.

دهياران و اعضاء مجمع خيرين بهداشت وسلامت در بخشداري كليجا نرستاق گرد هم آمدند تا براي رفع مشكلات موجود مراكز بهداشتي و درماني و خانه هاي بهداشت گام بردارند.

اين گردهمايي كه با حضور رئيس مركز بهداشت ساري،بخشدار منطقه كليجا نرستاق،اعضاي مجمع خيرين و دهياران روستاهاي حومه با اهدافي خيرخواهانه براي رفع مشكلات و موانع بهداشتي و درماني مردم منطقه برگزار شد.

دكتر برزگرضمن خيرمقدم با اشاره به اينكه خانه هاي بهداشت و مراكز بهداشتي درماني ،خط اول پيشگيري و درمان و متولي سلامت مردم است بيان داشتند : اهداف والاي معتمدين و خيرين اين مجمع كه با مشاركت مردم در بخش سلامت صورت مي گيرد،تعمير و تجهيز ساخت خانه هاي بهداشت و مراكز بهداشتي درماني است و با توجه به گستردگي خانه و مراكز بهداشتي درماني و عدم تخصيص بودجه كافي مركز بهداشت،در اين خصوص جز با همكاري و مشاركت مردمي دست يافتني نيست.

رئيس مركز بهداشت شهرستان ساري همچنين اظهار اميدواري كردند با همكاري بخشداران و دهياران و ارائه خدمت هرچه مطلوبتر و مؤثرتر خاطره خوبي در ذهن مردم نقش خواهد بست.

دكتر فلاح عضو مجمع خيرين با بيان اينكه تغذيه نا مناسب،بيماريها و ساير مشكلات بهداشتي درماني،مشاركت دهياران و بخشداران را مي طلبد و فعاليت مجمع خيرين بهداشت و سلامت ، گامي است در ارائه خدمت رساني مؤثر كه اين امر نيازمند اطلاع رساني از طريق پايگاه ها،مدارس و تريبون هاي نماز جمعه و ... در جلب مشاركت مردمي است.

كواكبيان از ديگر اعضاء مجمع خيرين بهداشت و سلامت ساري با اشاره به انجام كارهاي عام المنفعه و ثواب آن ، تاكيد كرد همكاري دهياران در معرفي افراد خير كمك شاياني در ارائه خدمات سطح بالاتر به روستائيان مي نمايد.تا براي دريافت كمترين خدمت بهداشتي درماني به شهر مراجعه نكنند.

زاهدي بخشدار كليجا نرستا ق،نبود بودجه كافي جهت فعاليت هاي بهداشتي را از مشكلات عمده دهياران اعلام داشتند و حضور مسؤلين را در اين جلسات بسيار مؤثر دانستند.

در پايان ،دكتر برزگر به سؤالات مطرح شده در جلسه پاسخ دادند و خواستار تداوم هر چه بيشتر همكاري مردم شدند.
بخشداران و دهياران با مجمع خيرين بهداشت و سلامت همراه مي شوند
Powered by DorsaPortal