مرکز بهداشت ساری
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد
br ENGLISH
تاریخ: 1392/10/24 تعداد بازدید: 94
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مركز بهداشت شهرستان ساري
به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت ساري:دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به همراه دكتر پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه و دكتر تقوي مشاور اجرايي از بخشهاي مختلف مركز بهداشت شهرستان ساري بازديد كرد.

دكتر قاسم جان بابايي رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران به همراه دكتر پنبه چي معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه و دكتر تقوي مشاور اجرايي از بخشهاي مختلف مركز بهداشت شهرستان ساري بازديد كرد.

دكتر جان بابايي در اين بازديد، مشكلات و چالشهاي موجود مركز و كاركنان را از نزديك مورد بررسي قرار داده و نسبت به رفع هر چه سريعتر آن تاكيد نمودند.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران در بازديد از مركز بهداشت شهرستان ساري گفت: به منظور افزايش رضايتمندي و برخورداري مردم از خدمات بهداشتي و درماني، نظارت و بازديد از مناطق محروم و دور افتاده بيشتر مي شود.

دكتر جان بابايي، خواستار پيگيري امور مربوط به تجهيز و راه اندازي كلينيك دندانپزشكي مركز بهداشت ساري واقع در خيابان شيخ طبرسي اين شهر شد و گفت: در حال حاضر اين مركز داراي 3 يونيت دندانپزشكي است و خريد 3 يونيت ديگر پيگيري مي شود.

وي، با تاكيد بر اينكه شهرستان ساري تابلو و پيشاني استان مازندران است، اظهار داشت: برخورداري از خدمات بهداشتي درماني حق مردم است لذا بايد توقعات به حق آنان را برآروده سازيم.
دكتر جان بابايي، با بيان اينكه نگاه دولت، نگاهي بهداشتي است، افزود: با تدابيري كه دولت يازدهم در حوزه سلامت انديشيده است اميدواريم بخشي از مشكلات مالي تا پايان سال مرتفع شود.

در ادامه رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از واحدهاي مركز بهداشت ساري بازديد كرد و پرسنل اين مركز ضمن گفتگو با وي، مشكلات خود را با رييس دانشگاه در ميان گذاشتند .
بازديد رئيس دانشگاه علوم پزشكي مازندران از مركز بهداشت شهرستان ساري
Powered by DorsaPortal