شبکه بهداشت و درمان قائمشهر
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
br ENGLISH
تاریخ: 1396/02/17 تعداد بازدید: 118
همايش پويش ازدواج شاد و پايدار
همايش پويش ازدواج شاد و پايدار با موضوع مهارت انتخاب تا ازدواج...
بمنابت هفته جوان همايش پويش ازدواج شاد و پايدار با موضوع مهارت انتخاب تا ازدواج در دانشگاه پيام نور قائمشهر با سخنراني آقاي دكتر سليماني(جامعه شناس)برگزار گرديد.در ادامه همايش ، نمايشگاهي با موضوعيت پويش ازدواج شاد و پايدار برگزار شد.
 در ارتقا سلامت جوانان، همانگونه كه استحضار داريد استفاده از ابزارها و تكنولوژي هاي جديد و مورد پسند به ويژه در جوانان امري اجتناب ناپذير است. استفاده از تلفن همراه به سرعت درحال گسترش است و اين موضوع فرصت هاي جديدي را براي دسترسي به اطلاعات مرتبط به سلامت در مناطق محروم و جمعيت به حاشيه رانده شده فراهم كرده است. مدارك و شواهد نشان مي دهد كه ارائه راه حل هاي بهداشتي از طريق موبايل مي توانند به بهبود كارايي، هزينه توليد و بهبود ظرفيت سيستم هاي بهداشتي ارائه خدمات با كيفيت كمك كند.

همين امر سبب شده است كارشناسان و متخصصان محترم اداره سلامت جوانان دفتر جوانان وزارت متبوع از تكنولوژي هاي الكترونيكي از جمله موبايل هاي هوشمند و نرم افزارهاي تحت وب، براي ارائه خدمات مراقبتي و آموزش كمك بگيرند. بر اين اساس اپليكيشيني يكپارچه و همگام با اهداف اداره سلامت جوانان در اين مسير توليد شده است.

اين اپليكيشن ، عنوان، "سلامت جوانان" به منظور ارتقاي سطح آگاهي جوانان در موضوعات پر اهميت اداره جوانان و ايجاد بستري جهت تبادل نظر و ارتباط با جوانان توليد شده است و جهت دانلود و نصب بر روي گوشي هاي همراه در " كافه بازار و اپ استور" مي باشد.

از جمله ابزارهاي اين اپليكيشن:

1-  ايجاد بستري در فضاي مجازي همگام با تكنولوژي هاي روز ارتباطي جهت به اشتراك گذاشتن مطالب علمي ، اخبار كارگاه ها، و همايش ها، ارايه كتاب ها و مقالات مورد تائيد اداره سلامت جوانان

2- مطالب آموزشي مورد اهميت اداره سلامت جوانان از جمله سبك زندگي سالم، فعاليت هاي فيزيكي ، شناخت بيماري ها، پيشگيري از رفتارهاي پرخطر(رانندگي، اعتياد ، قليان،..........)

3- ايجاد بستري مناسب جهت ارتباط بين جوانان با كارشناسان اداره سلامت جوانان پنل پرسش و پاسخ بصورت خصوصي و عمومي

4- محاسبه نمايه توده بدني براي هر كاربر و نمايش توصيه هايي به كاربران با توجه به وضعيت نمايه هاي توده بدني كاربران و نگهداري تاريخچه و روند پيشرفت براي هر كاربر بصورت خصوصي

5- مسابقه و نمايشگاه عكاسي

برگزاري مسابقات عكاسي به منظور ايجاد فضاي جهت ارائه نظرات ، ايده ها، باورها، انتقادات،....... جوانان، همراه با اهداي جوايز و گواهي شركت در مسابقات و نمايشگاه هاي گروهي عكاسي، با مشاركت مستقيم و مجزاي دانشكده و واحدهاي سلامت خانواده مستقر در دانشگاه ها. شامل عناوين :

مسابقات عكاسي با موضوعات مرتبط با : ازدواج

مسابقات عكاسي با موضوعات مرتبط با : رانندگي سالم و پيشگيري از تصادفات

مسابقات عكاسي با موضوعات مرتبط با قليان، سيگار، اعتياد

مسابقات عكاسي با موضوعات مرتبط با : زندگي سالم و تغذيه

همچنين در صورت تمايل مطالب آموزشي، اخبار، اطلاعيه ها،..... مربوط به واحدهاي دانشگاهي را به آدرس ايميل زير ارسال نماييد تا در صورت تاييد كارشناسان اداره سلامت جوانان وزارت بهداشت، در اپليكيشن قرار داده شود.

Ssps.Company@gmail.Com. ( در عنوان ايميل حتماً ذكر شود اپليكيشن جوانان)

لينك دانلود براي گوشي هاي اندرويد:

https: //cafebazaar.ir/co.ssps.youth/?l= fa

لينك دانلود براي گوشي هاي IOS :

Htt://appsto.re/us/wpq2eb.i

همايش پويش ازدواج شاد و پايدار
Powered by DorsaPortal