۱۴۰۱ دوشنبه ۱۳ تير
تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
بیانیه حفظ حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران وب گاه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران(مصوب جلسه مورخ 98/3/5 کارگروه توسعه خدمات الکترونیکی دانشگاه)

 

هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این وب گاه، از جانب شما، کاربران دریافت می گردد.

 
  •  اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود و حفظ حریم شخصی شما برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد. بدین منظور این دانشگاه خود را ملزم به رعایت استانداردهای مورد نیاز در جمع آوری و حفاظت از داده ها می داند. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در وب گاه دانشگاه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیتهای جاری می گردد.
  •   این دانشگاه براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 95/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب گاه دانسته و مشاهده صفحات پورتال ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی باشد و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
  •  اطلاعات جمع آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای وب گاه مورد استفاده قرار می گیرند و این دانشگاه هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی، با فرد یا مؤسسه دیگری در میان نخواهد گذاشت.
  •  این دانشگاه حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار مهم و جدی می داند و در وب گاه خود از سیاست های امنیتی و فناوری هایی استفاده می کند که برای محافظت از اطلاعات شخصی شما طراحی شده اند.
  • ثبت نشانی IP شما به ما کمک می کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل آن بهتر اقدام کنیم.
  • در بخش پیوند ها پیوند های فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه کنید.
تاریخ به روز رسانی:
1399/08/10
تعداد بازدید:
37173
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1401، تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین
 آدرس: ساری، میدان امام (ره) سه راه جویبار، ابتدای بزرگراه ولیعصر (عج)، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران
 کدپستی: 4815733971
 دورنگار دبیرخانه مرکزی: 33352725-011
 شماره تماس: 1-33044000-011
 رایانامه: ravabetomoomi@mazums.ac.ir
© کلیه حقوق متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران می باشد.
Copyright © 2019 Mazums.ac.ir. All rights reserved
Powered by DorsaPortal